כאבי ראש וסחרחורות

כאבי ראש והתקפי מיגרנות יכולים להוות פגיעה משמעותית באורח החיים ובתפקוד התקין שלנו ביום יום. 

כיום, עם העלאת המודעות ליכולת של הרפואה הסינית לטיפול במקרים אלו,והמחקר הרב הנעשה בתחום, בשילוב חוסר הסיפוק מתרופות משככות הכאבים, אשר במקרה הטוב מקלות על הסימפטומים ובמקרה הפחות טוב פשוט לא מועילות... יותר מתמיד, פונים מטופלים הסובלים מכאבי ראש והתקפי מיגרנות למיניהם, להקלה ומזור לכאביהם הבלתי נסבלים, לשיטת טיפול זו.

 

אז למה זה קורה?

הסיבות שונות ומגוונות- החל מתזונה לקויה ובעיות עיכול, כלה בשינויי מזג אוויר, בעיות גניקולוגיות, גנטיקה, שרירי צוואר תפוסים, וגם חשיבת יתר, עבודת יתר- מנטלית ופיזית, שלאורך זמן יחלישו את המערכת, ורגשות כמו כעס, מתח ותסכול.

היתרון של הרפואה הסינית בטיפול בכאבים מסוג זה נובע מכמה סיבות 

1. הוכח כי דיקור סיני משפיע על כמה מהמוליכים העצביים בגוף, ביניהם סרוטונין ואנדורפינים- משככי הכאבים הטבעיים של הגוף. ייתכן כי בדרך זו מטפל הדיקור בכאבים מכל הסוגים, ביניהם כאבי ראש. אפרופו סרוטונין- נמצא כי ברבים ממקרי כאבי הראש, ישנו מחסור במוליך עצבי זה.
 

2. אבחנה מבדלת- לרפואה הסינית יש את היכולת לדייק את הסינדרום הרלוונטי למטופל (על פי אוסף הסימפטומים הייחודי לכל אחד). יכול להיות שרבים מאיתנו סובלים מאותו סוג של כאב ראש- אבל אצל כל אחד האטיולוגיה שונה מעט, ולכן יש צורך לדייק.

איך מטפלים?

שילוב של דיקור סיני, ובעת הצורך שימוש בצמחי מרפא, בנוסף לשינוי הרגלי תזונה, אם יש צורך, טיפול במגע (שיאצו, עיסוי) וכן כלים כגון דמיון מודרך, תרגילי נשימה מודרכת, שיביאו להרפיה והפחתת המתח, וכן הנחייה לפעילות גופנית מותאמת שיכולה להועיל מאד.

נמאס לך לסבול מכאבי הראש? בטוח שכן.... אם החלטת שהגיע הזמן לקחת את העניין ברצינות ולטפל בבעיה מן השורש- אני כאן לעזרתך... 
 

מוזמנ/ת לפנות דרך ה WhatsApp בלחיצת כפתור כאן למטה, 
או להתקשר - ולקבל ממני שיחת ייעוץ חינמית, וללא שום התחייבות. 

כאבי ראש.jpg

כאבי שרירים ומפרקים